Zimowe Śluby

159f655d3be1e1aa92d0d938db413f60
Niech listopad nie będzie nudny
7 listopada 2016
http://www.veaul.com
Ślubne sukienki
16 lutego 2017

Od dziecka marzyłam o ślubie latem. Od kiedy zaczęłam prowadzić moją stronę o organizacji Ślubu, stałam się bardziej otwarta na niebanalne rozwiązania. Coraz bardziej doceniam zimę jako porę roku na Ślub. Rozmawiałam kiedyś z moją Mamą, która brała Ślub w Uroczystość Trzech Króli na temat Jej Ślubu. Powiedziała mi wtedy, że wcale nie uważa, że styczeń to zły czas na Ślub. Wspominała, że idąc pod ołtarz podobały się Jej ładnie ubrane choinki i lampiony, które oświetlały kościół. Mówiła, że było inaczej niż na innych Ślubach. Może warto pójść tą drogą, dlatego dziś spróbuję pokazać zalety Ślubu zimą.

 

Jak już kiedyś napisałam na Facebooku, uważam, że Sylwester to idealny moment na Ślub. Większość Ludzi tego dnia marzy o jakimś wyjściu i oderwaniu się od codzienności. Niestety niektórzy nie mają gdzie pójść, bo rozpadła się dawna „paczka znajomych” albo całym ich życiem są teraz dla Nich Dzieci. Uwierzcie mi Drodzy Narzeczeni, że Twoi Goście chętnie Cię odwiedzą w tym Ostatnim Dniu Roku. W końcu też liczą na to, by Sylwester był niezapomniany.

Dodatkowym atutem Ślubu w Sylwestra jest aura Pożegnania Końca Roku. Wiadomo, że o północy odliczamy, by przywitać Nowy Rok. Kto by nie chciał cieszyć się Nowym Rokiem z całą swoją Rodziną i wszystkimi Znajomymi? :) Pomyśl, jak ten szczegół urozmaici Twoje wesele. O północy wszyscy będziecie się cieszyć z nadejścia Nowego Roku, poskładacie sobie życzenia noworoczne zamiast „klepać” smsy, które niewiele znaczą w dzisiejszych czasach, wypijecie wspólnie szampana oraz możecie odpalić sztuczne ognie lub fajerwerki. Czyż to nie kusząca propozycja ? :)

 

ae7e7127cde35f48a3e54da1b8435992434474f9dfc40c1a1925ba1e2dd40b5f

 

Drodzy Narzeczeni, jeżeli chcecie zapaść w pamięć Swoim Gościom warto wyjść ze znanych schematów wesela i zrobić coś oryginalnego. Uważam, że zimowy termin Ślubu jak najbardziej ma wiele zalet. Po pierwsze, często Narzeczeni borykają się z problemem niedostępności sali. W moich stronach trzeba czekać na wymarzoną salę nawet 2 lata. To bardzo długi czas, a Narzeczeni często chcieliby szybciej się pobrać. Styczniowe terminy nie są tak popularne, dlatego bardzo łatwo zorganizować szybko ślub.

Kolejnym plusem wesela w zimie są oryginalne dekoracje, które nie znajdą swojego zastosowania w innej porze roku. Użyjcie wyobraźni. Gałązki drzew iglastych, zielenina, wianki, szyszki to przepiękne elementy zimowych dni. Poniżej

przedstawiam zdjęcia, które Cię zainspirują.

Piękną dekoracją na zimowych, weselnych stołach są również bombki. To Ty zdecydujesz jak powinny wyglądać, dobierz sobie swój wymarzony kolor. To super produkt, który możesz wykorzystać jeszcze wiele razy. Wyobraź sobie taką sytuację, że za rok kiedy będziesz ubierać choinkę, ponownie wyciągniesz te bombki, wykonasz z nich dekorację Twojego domu, a równocześnie będziesz wspominać z nostalgią swój Ślub. Czyż to nie będzie piękna pamiątka?Pomyśl o tym Mój Drogi Czytelniku :)

Na koniec chcę zwrócić uwagę na atrybuty Panny Młodej. Nie muszą być wcale standardowe. Pokażę Ci jak można urozmaicić swój strój.  Znalazłam dla Ciebie oryginalną podwiązkę. Czyż nie jest prześliczna i w zimowej tonacji ? Kiedy ją zobaczyłam od razu pomyślałam, że jest idealna do tego artykułu. Wybrałam też zimowe, białe buty, które rewelacyjnie się prezentują podczas sesji zdjęciowej. Na pewno wszyscy je zapamiętają. Przesyłam też dwa cudne bukiety, jeden wykonany z szyszek, a drugi różnych kwiatów, które pasują do zimowej Panny Młodej.


Drodzy Czytelnicy, mam nadzieję, że Was zaciekawiłam zimowym Ślubem i jak najbardziej zachęcam do przemyślenia moich słów.

 

Źródło: Pinterest – Obrazki


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/studiodi2/pomocnadruhna.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook