Ślub w plenerze

makijaz1
Makijaż Ślubny
13 kwietnia 2016
wedding-631263_960_720
Wszystko o zaproszeniach ślubnych
2 maja 2016

 

Każda z Par marzy o przepięknym Ślubie. Duże znaczenie ma wybór miejsca, w którym odbędzie się wesele. Bardzo często Kobiety marzą o takiej scenerii, jaką znamy z amerykańskich komedii romantycznych. Niejednej Osobie przeszła po głowie myśl, jakby to było zorganizować ceremonię weselną pod „gołym niebem”. To przepiękny obrazek: Para Młoda krocząca wśród otaczającej ją przyrody po czerwonym dywanie, wzdłuż którego postawiono stojaki z przepięknymi kwiatami. Jednak w Polsce organizacja takiej imprezy jest nie lada zadaniem. Dlaczego?

Niestety nie da się ukryć, że pogoda w naszym kraju bywa kapryśna. Nie do końca możemy
ją przewidzieć. Już od kilku lat obserwuję, że śluby w lipcu odbywają się w deszczu i przy niższej temperaturze. Natomiast coraz bardziej popularne stało się organizowanie wesela w jesiennej aurze, a w szczególności we wrześniu i październiku.

Zatem proszę się nie martwić. W końcu marzenia są po to, by je spełniać. Jeżeli pragniesz mieć właśnie taki Ślub i Wesele, pamiętaj tylko o pewnych rzeczach. Jakich? Zachęcam do poczytania.

  1. Bądź przygotowany na „pogodową niespodziankę”

Starajcie się na bieżąco sprawdzać prognozę pogody, by choć trochę przygotować się na warunki atmosferyczne, od których zależy dalsza część organizowania Waszych weselnych „gadżetów”.

 

plener4 plener2

  1. Czy słońce czy deszcz?

Jeżeli spodziewacie się deszczu w Dniu Waszego Ślubu, warto pomyśleć o namiocie. Nowożeńcy często wybierają białe płótno, które stanie się dachem podczas Tej Wyjątkowej Ceremonii. Dzięki temu Goście nie będą się martwić i skupią się na Was.

plener3

  1. Parasol lub wachlarz

Ciekawym dodatkiem podczas składania przysięgi w kapryśnej aury może być kosz z parasolkami.
W gorące dni warto pomyśleć o przygotowaniu wachlarzy w ozdobnym pudełku. Starsi Goście
z pewnością ucieszą się z takiego gadżetu. Pomyślcie też o kolorze tych przedmiotów. Może warto wybrać biel albo kolor przewodni? Ostateczna decyzja należy do Was.

  1. Nocna zabawa

Pogodny wieczór to bardzo romantyczna chwila dla Każdej Pary. Zadbajcie o to, by Wasze Wesele było niezapomniane. Pomogą Wam w tym światełka, rozwieszone po otaczających Was drzewach
lub namiocie. Możecie użyć także lampionów, które tylko dodadzą uroku weselnej zabawie.

plener1


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/studiodi2/pomocnadruhna.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook