Referencje

Zuzanna Solarz

2017


Świetne porady i opinie, Pomocna Druhna odpowiedziała mi po kilku minutach, jestem pełna podziwu i bardzo gorąco polecam!👌👌 cudowne inspiracje i zawsze gotowość do pomocy!

‎Małgorzata Więcek‎

2017


Polecam bardzo, Pomocną Druchne ta Pani jest mistrzynią w pomaganiu ,mowie to z swojego doświadczenia, pomagała mi jak tylko mogła. Dziękuję jej bardzo i polecam ją serdecznie !!

Agnieszka Orłowska

2017


Bardzo dziękujemy! Za ciepłe słowa, za pomoc o każdej porze dnia (i nocy), za cierpliwość, pełen profesjonalizm i zaangażowane. Cieszymy się, że byłaś częścią tego niezwykłego dla nas wydarzenia. Poznałam nie tylko Pomocną Druhnę, ale przede wszystkim dobrego człowieka, zaangażowanego całym sercem w to, co robi. Człowieka z pasją, którą widać było na każdym kroku naszych przygotowań! Dziękujemy Ci Natalio! Bez Ciebie Ten Dzień nie byłby taki wyjątkowy! polecamy każdemu, kto chce spełnić swoje marzenia o bajkowym ślubie!

Aneta Cisek

2013


Pragnę serdecznie polecić Panią Natalię jako organizatorkę przyjęcia ślubnego i uroczystości zaślubin. Korzystając z okazji chciałabym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas i wszelką uzyskaną pomoc! Dzięki Pani zaangażowaniu ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Dzięki Pani Natalii wszystko było tak, jak sobie wymarzyłam. Nigdy nie zapomnę wspólnych godzin spędzonych przy wyborze sukni, a także idealnie pasujących do kokardy sukni ślubnej butów, które Pani dla mnie wyszukała za 29 zł:) i żywego storczyka do włosów, którego poradziła mi Pani kupić w Leroy Merlin na promocji za 15 zł. Zważywszy na fakt, iż jestem z natury upartą osobą, dziękuję także za cierpliwość i wyszukiwanie dziesiątek propozycji nawet najdrobniejszych rzeczy, takich jak czcionka do zaproszeń, czy pudełek na prezent dla gości (ps. pomysł z zamianą białych wstążeczek na pudełku obrazującym Panią młodą na ten odzwierciedlający moją kokardę na sukni - super). Do tej pory żałuję, że nie posłuchałam Pani i nie wzięłam jednak białych róż do bukietu, jak Pani radziła, w miejsce kremowych, które jednak były za ciemne do mojej śmietankowej sukienki. Niemniej ten ze storczyka z materiałową rączką był przepiękny! Bardzo podobało mi się, że wszystko do siebie pasowało i było w jednej nucie kolorystycznej, zgodnie z wybranymi przez nas kolorami przewodnimi. Nieodzowna stała się Pani pomoc w wyborze zespołu i doboru zabaw weselnych, co sprawiło, że wszyscy goście świetnie się bawili. Szczególne podziękowania należą się także między innymi za polecenie Pani Wioletty, która upiększyła nasz ślub swoim pięknym głosem. Podobnie strzałem w dziesiątkę było zaangażowanie Pani Basi w dekorację kościoła i sali i Pani Magdy do upięcia włosów. Podsumowując, chciałabym powiedzieć, że dzięki Pani Natalii zaoszczędziłam mnóstwo godzin, które tradycyjnie spędza się na szukaniu idealnych zaproszeń, czcionek, bukietu, makijażu, fryzu itd. Trafiłam z jej pomocą na świetnych specjalistów, którzy łącznie sprawili, że poszczególne elementy ze sobą współgrały. Tym samym chciałabym polecić Panią Natalię jako organizatorkę, gdyż jak się okazało także wesele powinno mieć swojego reżysera, gdyż w tak ważnym dniu nie ma się głowy do pamiętania o wszystkich rzeczach. Pani Natalio jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Monika Kuca

2014


Pomocna Druhna bardzo pomogła mi w organizacji Ślubu i Wesela. Zaczęłam planować swój Ślub pod koniec 2012 roku. Od samego początku moja Pomocna Wedding Plannerka pomagała mi na każdym etapie organizacji. Od początku 2014 roku towarzyszyła mi przy wyborze sukni ślubnej. Byłyśmy w każdym rzeszowskim salonie, by znaleźć tę moją suknię. Pomocna Druhna dbała o każdy detal. Następnie to Ona pomogła mi przy wyborze dekoracji do kościoła i kwiatów. Zajęła się też Druhnami, wymyśliła dla Nich piękne, czerwone suknie z rozcięciem, w których bardzo się wyróżniały. Pamiętam, że tuż przed północą w przeddzień Ślubu dowiedziała się, że zrezygnowałam z winietek i tylko dzięki Jej determinacji w sobotę winietki stały na stołach i Goście Weselni byli zadowoleni ze swoich miejsc. Polecam Pomocną Druhnę, gdyż to tytan pracy i Osoba, która zawsze chce doradzić i Kogoś uszczęśliwić.

Dorota Kr

2014


Od samego początku kiedy zaczęłam planować nasze wesele, wiedziałam, że potrzebna mi jest taka "fachowa przyjaciółka", którą p. Natalia była od zawsze. Dlaczego potrzebna mi była takiego rodzaju pomoc? Miedzy innymi dlatego, iż mój mąż dal mi wolna rękę do wyboru orkiestry, fotografa itd., a ja miałam mętlik w glowie kogo wybrac. A p.Natalia okazała się świetnie rozeznana w tym temacie !! Wiedziałam naprawdę, że mogę jej zaufać;) i każda jej propozycja okazała się strzałem w dziesiątkę. Natalia - przecudowna kobieta, spokojna i żywiołowa - zawsze odpowiadała na telefony, nawet gdy przebywała za granicą i przyszło jej pozniej za to zapłacić Fortune :) Dzielnie słuchała moich skarg oraz podnosiła na duchu. Efekt końcowy był wspaniały - cudowny wieczór panieński, który zorganizowała, piękna suknia ślubna oraz dodatki, które pomogła mi wybrać oraz wiele innych rzeczy, których nie sposób tu wymienić (np. biale baleriny, kore mi kupila, a dzieki którym dnia nastepnego mogłam szalec do rana :) czy piekne swieze kwiaty w Kosciele, które ksiądz kazal wymienic, a ja kompletnie o tym zapomniałam. A mina Duchownego gdy p.Natalia prosiła o godz. 23 w piątek o klucze do kościoła-bezcenna ;) Dołączam się do podziękowań. Jestem ogromnie wdzięczna za tak miłe wspomnienia z tamtego okresu! Baaardzo polecam p.Natalie, wybierając ją na pewno się nie zawiedziecie!!!!!!!!! Kocha wesela, jest cudowną,niesamowicie pracowita osoba oraz wspaniałą organizatorką ! Pozdrawiam i całuję gorąco!

Dagmara Głód

2016


Pragnę serdecznie polecić Pomocną Druhnę jako organizatorkę wesel. Pomocna Druhna pomogła mi w organizacji wielu kwestii dotyczących mojego Ślubu. Konsultowałam z Nią wybór orkiestry i fotografa. Była ze mną wybierać suknię ślubną, gdyż zdecydowałam się na suknię w kolorze pudrowego różu i nie byłam do końca przekonana, czy to najlepszy wybór. Pomocna Druhna pomagała mi przy wyborze Wizażystki, podesłała mi kilka linków ze stronami makijażystek, bym mogła znaleźć tą właściwą. Cały czas podkreślała, że należy szybko podjąć decyzję, a ja ciągle zwlekałam. Chcę wspomnieć o tym, że główna organizacja mojego wieczoru panieńskiego spoczywała na rękach Pomocnej Druhny, gdyż moja Świadkowa nie mogła w nim uczestniczyć. Pomocna Druhna pomogła mi też rozwiązać problem dotyczący małego upominku dla Gości. Ze względu na moje dość nietypowe nazwisko wybrałam dla Gości oryginalne pamiątki w postaci "MAŁEGO GŁODA" (maskotki), które symbolizowały moje nowe nazwisko. Dzięki Niej udało się mi dobrze rozplanować ich ilość dla Moich Weselnych Gości. Jeszcze raz chciałabym podziękować za poświęcony dla mnie czas i Jej chęci. Jeszcze raz polecam i serdecznie pozdrawiam.

Facebook