foto-2
Witam na stronie
29 marca 2015
e3690b228acddf8dd1ec82bcd80f53e9
Wiosenny, tulipanowy bukiet
30 marca 2016

Jak zostać idealną druhną?

http://www.colincowieweddings.com/
http://www.colincowieweddings.com/inspiration-and-details/10-impossibly-cute-bridesmaid-photo-ideas

Źródło: http://www.colincowieweddings.com/inspiration-and-details/10-impossibly-cute-bridesmaid-photo-ideas

Mój pierwszy wpis będzie poświęcony, podobnie jak nazwa mojego blogu –  POMOCNEJ DRUHNIE.  Większość Dziewczyn marzy o tej funkcji. To wielkie wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jak zostać Idealną Druhną? Bezcenne wskazówki znajdziesz poniżej.

 

  1. Powiedz Pannie Młodej, że zawsze może na Ciebie liczyć

Ważne jest, by Przyszła Panna Młoda wiedziała, że w każdej chwili służysz Jej pomocną ręką. Nie wstydź się
– poinformuj Ją o tym. Staraj się być przy Niej przy wyborze sukni ślubnej, fryzury, wizażystki, zaproszeń
oraz koloru przewodniego.

  1. Pamiętaj o szczerości

Tego dnia Panna Młoda chce być Prawdziwą Księżniczką. To jedyny taki dzień w życiu, kiedy wszyscy będą Ją podziwiać. Podczas planowania Ślubu i Wesela, Panna Młoda liczy na Szczerych Doradców. Zadaniem Druhny jest Prawdomówność. Jeśli uważasz, suknia ślubna nie pasuje do sylwetki Młodej lub inne rzeczy nie do końca przypadły Ci do gustu- musisz to powiedzieć głośno dla dobra Swojej Przyjaciółki.

Źródło: http://www.pinkdrink.pl/cms,87,panie_ski_w_stylu.htm

  1. Zorganizuj Wieczór Panieński

Zanim wybije data Ślubu, warto pomyśleć o Wieczorze Panieńskim. Pamiętaj, że Kobiety są różne i każda ma swoją wizję wymarzonego „Pożegnania się z wolnością”. Warto zapytać Przyszłą Panną Młodą o Jej oczekiwania. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, czy masz zorganizować huczną imprezę z limuzyną i ze striptizerami czy jednak zostaniecie w domu i spędzicie ten wieczór razem przy lampce wina.

  1. Bądź czujna w Dniu Wesela

W tym wyjątkowym Dniu nie tylko będziesz jedną z prowadzących Parę Młodą do ołtarza, ale też będziesz odpowiedzialna za dobrą zabawę i pomoc. Pomocna Druhna ma przy sobie torebkę pełną, niezbędnych gadżetów. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą dodatkową parę białych pończoch, lakier do włosów, nożyczki, białą nitkę, tabletki przeciwbólowe oraz plastry. Panna Młoda z pewnością do końca życia będzie Ci wdzięczna, że uratowałaś ją  z opresji w Dni Jej Ślubu.

  1. Baw się dobrze.

Każdej Parze Młodej zależy, by Goście Weselni dobrze się bawili i nie schodzili z parkietu. Bycie Druhną nie polega jedynie na spełnianiu obowiązków, które masz na głowie, ale także na czerpaniu radości ze wspólnej zabawy z Państwem Młodym. Nie zapominaj o zrobieniu pamiątkowych zdjęć z Nowożeńcami. Warto uwiecznić na fotografii Dzień, w którym byłaś POMOCNĄ DRUHNĄ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/studiodi2/pomocnadruhna.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook